Fundacja Talent Taniec, kursy, warsztaty!

fundacja, talent, taniec, kursy, warsztaty, kurs, hip, hop, international, disco, musical, dance, poznań, polska, poland, półkolonie,półkolonie artystyczne, półkolonie 2014, lato 2014, wakacje, warsztaty dla dzieci, Artystyczne Lato, Artystyczne Lato 2014

OVERVIEW

This website fundacjatalent.org currently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have researched eight pages within the site fundacjatalent.org and found zero websites linking to fundacjatalent.org. There are one contacts and directions for fundacjatalent.org to help you reach them. This website fundacjatalent.org has been on the internet for eight hundred and fifty-eight weeks, ten days, fifteen hours, and fifty-nine minutes.
Locations
Online Since
Jan 2008

FUNDACJATALENT.ORG RANKINGS

This website fundacjatalent.org has seen alternating levels of traffic all through the year.
Traffic for fundacjatalent.org

Traffic ranking (by month) for fundacjatalent.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjatalent.org

FUNDACJATALENT.ORG HISTORY

This website fundacjatalent.org was registered on January 24, 2008. As of today, it is eight hundred and fifty-eight weeks, ten days, fifteen hours, and fifty-nine minutes young.
REGISTERED
January

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJATALENT.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjatalent.org Mobile Screenshot of fundacjatalent.org Tablet Screenshot of fundacjatalent.org

Fundacja Talent

Justyna Piskorska

Krzepicka 8/2

Poznan, wielkopolskie, 60-167

FUNDACJATALENT.ORG HOST

I discovered that a single root page on fundacjatalent.org took six thousand nine hundred and eleven milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so I consider fundacjatalent.org not secure.
79.96.128.205

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl

I identified that this website is using the IdeaWebServer/v0.80 os.

Fundacja Talent Taniec, kursy, warsztaty!

DESCRIPTION

CONTENT

This website fundacjatalent.org states the following, "Tancbuda powraca do Gimnazjum nr 50." Our analyzers analyzed that the website also stated " SYMFONIA NA SKRZYPCE I DJ-ja Vol." The Website also stated " Symfonia na Skrzypce i DJa Vol. Symfonia na Skrzypce i DJa Vol. SYMFONIA NA SKRZYPCE I DJ-ja Vol. 2 to już druga odsłona naszego uznanego w całym kraju projektu edukacji kulturalnej którego głównym wątkiem jest zaprezentowanie muzyki klasycznej w nowoczesnym współczesnym wydaniu, która rozbudza ciekawość młodych słuchaczy i zachęca do odkrywania muzyki poważnej." The website's header had fundacja as the most important search term. It was followed by talent, taniec, and kursy which isn't as highly ranked as fundacja. The next words they used was warsztaty. kurs was also included but might not be understood by search engines.

OTHER WEBSITES

Foundation Tara Shelter for Horses

Każda złotówka to wsparcie dla TARY. Fundacja Tara - Schronisko dla Koni. PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236. Every cloud has a silver lining. The rescue of horses from Skaryszew has never lasted so long. FWK What is it about? .

. Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego .

Wznowiona działalność Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tarnowie. Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 marca 2018 roku została wznowiona działalność Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tarnowie, który funkcjonuje w ramach Fundacji IWO Doradztwo Obywatelskie z Nowego Sącza w porozumieniu z Fundacją im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie. Podstawowym celem działania Ośrodka jest zapewnienie .

Strona Główna - Fundacja

Dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów. Pakty Zatrudnieniowe sposobem na aktywizację osób 50. Dobra współpraca między instytucjami rynku pracy a pracodawcami. Rozstrzygnięcie Zapytania Ofertowego- wyżywienie uczestników. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż. Naszym celem jest społeczeństwo mądrze zaangażowane. Postęp znaczy lepsze, a nie tylko nowe.

Fundacja Wspomagania i Rozwoju TU I TERAZ

Autyzm od A do Z. Witamy na stronie Fundacji Wspomagania Rozwoju TU I TERAZ. Dziecko rozwija się każdego dnia. TU i TERAZ wspomagamy jego rozwój. Stawiamy na rozwój dzieci i młodzieży z autyzmem, całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, niepełnosprawnością intelektualną oraz specyficznymi trudnościami szkolnymi dysleksja rozwojowa, ADHD itp. Prowadzimy również Centrum Informacji i Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Telefoniczne - BEZPŁATNA INFOLINIA .